Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie - Poszukujemy pracownika

Szukamy pracownika grafika

Poszukujemy pracownika

Poszukujemy pracownika na stanowisko młodszego koordynatora rodzinnej pieczy zastępczej. Jego zadaniem będzie m.in. udzielanie pomocy rodzinom zastępczym i prowadzącym rodzinne domy dziecka, przygotowanie, we współpracy z asystentem rodziny i rodziną zastępczą lub prowadzącym rodzinny dom dziecka planu pomocy dziecku, a także pomoc rodzinom zastępczym oraz prowadzącym rodzinne domy dziecka w nawiązaniu wzajemnego kontaktu.

 

 

Od kandydatów na oferowane stanowisko oczekujemy m.in. wyższego wykształcenia pedagogicznego i posiadania doświadczenia zawodowego w obszarze pieczy zastępczej lub pomocy społecznej.

Dokumenty na oferowane stanowisko można składać w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, przy ulicy Wrzosowej 44 w Kielcach, do 22 maja 2024 roku. Wybrana osoba zostanie zatrudniona od czerwca br., na pełen etat.

link do ogłoszenia na BIP